Keresendő szó/szavak:
Találatok száma: 13

Simona Halep megnyerte a kínai Sencsenben zajló, 626.750 dollár összdíjazású WTA-tornát, miután a szombati döntőben 6-1, 2-6, 6-0 arányban legyőzte a címvédő Kateřina Siniakovát (Csehország).
Babos Tímea és a cseh Andrea Hlavackova nyerte meg a hétmillió dollár összdíjazású szingapúri tenisz WTA-világbajnokság páros versenyét, mivel a vasárnapi fináléban döntő rövidítésben 4:6, 6:4, 10-5-re legyőzte a Kiki Bertens, Johanna Larsson holland, svéd duót.
Babos Tímea és Andrea Hlavackova bejutott a döntőbe a hétmillió dollár összdíjazású szingapúri tenisz WTA-világbajnokság páros versenyében.
A wimbledoni tenisztorna szervezői Ilie Năstasét ábrázoló fényképeket osztottak ki a versenyen szolgálatot teljesítő biztonságiaknak, hogy a volt világelsőt feltartóztathassák, ha be akarna jönni a mérkőzésekre – tájékoztat a The Telegraph.
A korábbi világelső spanyol Rafael Nadal nyerte meg a Francia nemzetközi teniszbajnokságot, mivel a döntőben 6:2, 6:3, 6:1-re legyőzte a 2015-ös győztes svájci Stan Wawrinkát. A salakkirály 2014 óta először, pályafutása során 10. alkalommal nyerte meg a Roland Garrost!
A torna meglepetésjátékosa, a világranglista 47-ik Jelena Ostapenko nyerte a nyílt francia teniszbajnokságot. A 20 éves lett lány Simona Halepet verte meg három szettben (6-4, 4-6, 3-6) a szombati döntőben. A román teniszező egy mérkőzésre volt a világelsőségtől.
Ezt közölte szombaton a Francia Teniszszövetség (FFT). Eltiltására azt követően kerül sor, hogy a Nemzeti Teniszszövetség (ITF) felfüggesztette az egykori teniszjátékost, mivel a román Fed Kupa-csapat kapitányaként botrányosan viselkedett a Nagy-Britanniával játszott mérkőzésen.
Babos Tímea, oldalán Anasztaszija Pavljucsenkovával megnyerte a sydneyi keménypályás tenisztorna női párosversenyét.
Babos Tímea nagy csatában, 2 óra 7 perces mérkőzésen három játszmában, 6:1, 2:6, 6:4-re kikapott az ötödik helyen kiemelt Simona Haleptől az amerikai nyílt teniszbajnokság harmadik fordulójában.
Babos Tímea az amerikai Eric Butorackal az oldalán vegyespárosban is továbbjutott az első fordulóból az amerikai nyílt teniszbajnokságon.
Babos Tímea két játszmában legyőzte a holland Richel Hogenkampot az amerikai nyílt teniszbajnokság második fordulójában, így pályafutása során először jutott harmadik körbe Grand Slam-tornán.
Az Orosz Teniszszövetség elnöke szerint júniusban kerülhet sor a fegyelmi tárgyalásra a volt világelső Marija Sarapova doppingügyében.
Babos Tímea az osztrák Alexander Peyával az oldalán bejutott a vegyespárosok döntőjébe a wimbledoni nyílt teniszbajnokságon. Az ötödik helyen kiemelt magyar-osztrák kettős pénteken a Robert Lindstedt–Anabel Medina Garrigues svéd-spanyol duóval csapott össze az elődöntőben.